Kurumsal

  METROPOL CAMLAMA SİSTEMLERİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
METROPOL CAMLAMA SİSTEMLERİ LİMİTED ŞİRKETİ 
İŞ HAYATINA 2002 YILINDA ELİT YAPI LİMİTED ŞİRKETİ OLARAK PVC KAPI CAM
SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREREK SAĞLAM VE GÜVENİLİR TEMELLER ÜZERİNDE KURULMUŞTUR.

METROPOL CAMLAMA SİSTEMLERİ LİMİTED ŞİRKETİ İLK OLARAK 2008 YILINDA GÖZTEPE MERKEZ SHOWROOM'U FAALİYETE GEÇİRMİŞ VE KURUMSAL ŞİRKET TEMELLERİNİ BURADA ATMIŞTIR.

SEKTÖRÜN'DE 2012 YILINA KADAR FAALİYET GÖSTEREN ELİT YAPI VE METROPOL CAM KURUMSAL YAPILARDA VE PERAKENDE, PROJELER DEKİ BAŞARILARINDAN DOLAYI GELEN TALEP ÜZERİNE KATLANIR CAM VE ALÜMİNYUM ÜRETİM İMALAT VE MONTAJ ALANINA ÇALIŞMALARA BAŞLAMIŞTIR.

BU ALANDA BÜYÜMEYE DEVAM EDEN METROPOL CAMLAMA SİSTEMLERİ 2015 YILINDA MİSYONUNU VE VİZYONUNU İLERİ TAŞIMA HEDEFLERİNİ GERÇEKLEŞTİRME DOĞRULTUSUNDA TÜRKİYE'NİN CAM SEKTÖRÜNDE SÖZ SAHİBİ OLAN ISINCAM, ŞİŞECAM VE ALBERT GENAU İLE  ANLAŞMA YAPMIŞTIR. METROPOL CAM YATIRIMLARINI BÜYÜTEREK VE GELİŞTİREREK CAM ÜZERİNDE MAKİNELEŞME'DE TEKNOLOJİYE AYAK UYDURARAK KENDİ SEKTÖRÜNDE YURT İÇİNDE VE YURT DIŞINDA İLKE HALİNE GELEN İŞLERE İMZA ATMIŞTIR. 

YAŞADIĞINIZ ALANLARI DAHA HUZURLU VE KULLANILIR HALE GETİRMEK İÇİN KALİTELİ MALZEME İŞCİLİK VE ÜSTÜN MONTAJ EKİBİMİZLE SİZ İŞ VERENLERİMİZE HİZMET VERMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.

SAYGILARIMIZLA METROPOL CAMLAMA SİSTEMLERİ

HER ZAMAN DAHA İYİSİ İÇİN . . .